shkip

Початок

Це моя перша спроба вести свій блог) - ось такий банальний початок...

Щож головне що початок. Взагалі до цього, до теперішнього часу, який проходить переважно у віднайденні способів провести час, моє ставлення до самої концепції ведення блогу було "не дуже": подумайте самі - людина, яку ти ,скоріше всього, знатимеш лише за її слідами на своєму моніторі хоче можливо того що й ти - відкрити себе. От мовляв який я такий. Сумно дивитися коли це зходиться на атаці мережі умовним контентом типу бла-бла-бла, а потім бллаа-ббла-блаа в різних комбінаціях, а потім всі реагують тим же - де рух, де ефект від дії?

Чесно, я не великий знавець  - зовсім ніякий знавець процесів, які відбуваються в блогосфері, тому  спробую просто відкрити

Тому цей блог не варто розцінювати серйозно, сприймаючи як точку виходу в нове середовище з метою щось створити, маю надію щось позитивне, надихаюче і не дуже нудне).

-----

до зустрічі в полі

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 10

вякому полі стоїть твій намет?)))
для мене поле всюди одне)
ласкаво запрошам
Ти стільки уваги приділяєш тому, що почав вести блог=))))) Але це кльово)) Мені вже навіть цікаво, чого від тебе можна чекати))
чекати нічого не варто від мене, і взагалі - життя бентежне, повне розчарувань і страждання. Рідко коли можна зробити щось просто так - просто жити. тому пропоную сьогодні ввечері поїхати на Дніпро - нічого не обіцяю, але можна було б замочити ноги у воді, поговорити, посміятися, побачити захід сонця... Що скажеш?
А-ха-ха-ха))) На Дніпро)) Поки я приїду з чернівців, то ти вже і ноги замочиш і, поговориш і насмієшся, ой як насмієшся))))

))), хто ж знав? взагалі бачу сама ідея була спирийнята позитивно)  будеш в києві дай знати. так ти значить з чернівців, мабуть вчишся у федьковича на журфаці?

Дам знати.))) Так ти все вгадав: Чернівці, Федькович, журналіст... )))
Ласкаво просимо )
дякую!

 Метки


Интересы
Життя як воно є;)
ОБОЗ.ua